ओबामाद्वारा साशा, मालिया सँगै मिशेलको अदृश्य पोर्ट्रेट पोस्ट

२०२१ भ्यालेन्टाइन दिवसको सम्मानमा, बराक ओबामाले आफ्नी श्रीमती मिशेल ओबामा र उनीहरूका दुई छोरी साशा र मालियाको अदृष्य चित्रण साझा गरे । तस्बिर उनीहरूको पीपल म्यागजिन शूटबाट आउटटेक जस्तो देखिन्छ जुन २०२० को अन्तमा लिइएको थियो ।

भव्य पारिवारिक फोटो साझा गर्दै, बराकले इन्स्टाग्राममा लेखे, “ती तीन जनालाई भ्यालेन्टाइन डेको लागि शुभकामना छ जसले मलाई कहिल्यै मुस्कान बनाउन असफल पार्छ । तपाईंको चमकदार प्रकाशले सबै कुरा उज्यालो बनाउँछ ।”

ओबामाका व्यक्तिको तस्विर फोटोग्राफर पीट सौजाले लिएका थिए । नोभेम्बर २०२० मा, मानिसहरूले उनीहरूको सोशल च्यानलमा यस्तै प्रकारको तस्विर साझा गरे, र खुलासा गरे, “सम्पूर्ण देशको अगाडि (र गोप्य सेवा निगरानीमा) ह्वाइट हाउसमा थोरै केटाकेटीहरू हुर्कन्छन् । तर, मालिया र साशा ओबामा पाए मार्फत यो सँगै र तिनका छोरीहरूलाई पुरानो हुर्किसकेका छन् । तिनीहरूले पनि घनिष्ठ गर्नुभएको छ, ओबामा बताउँछ मानिसहरु यस हप्ताको आवरण कथामा। ”

क्याप्शन जारी राख्दै,उनी लेख्छन् “‘अब उनीहरू दुवै उमेर पुगेका छन्, जहाँ उनीहरू एक अर्काको कम्पनीको मात्र आनन्द लिन्छन्,’ ओबामा भन्छन्, ‘र एक परिवारका रूपमा सँगै हुन र कसरी उनीहरू यी अद्भुत युवतीहरू भएका छन् भनेर देख्न सकिन्छ – त्योभन्दा ठूलो कुनै कुरा छैन। त्यो भन्दा खुशी। ‘”

गत वर्षको नोभेम्बरमा, आफ्नो पुस्तक प्रोमिडन ल्यान्डको प्रचार गर्ने क्रममा , बराकले पैतृत्वप्रति झल्काए । “मेरो बाल्यकालदेखि मेरो बुबा धेरै हदसम्म अनुपस्थित हुनुहुन्थ्यो भन्ने तथ्यले मेरो बुबा कस्तो किसिमको हुन चाहानुहुन्छ भनेर मेरो धारणालाई मद्दत पुर्‍याउँछ,” उनले इन्स्टाग्राममा लेखे । “जब मालियाको जन्म भएको थियो, मैले आफैंसँग एउटा वाचा गरेको थिए । मेरा बच्चाहरूले मलाई चिन्छन्, उनीहरू ठूलो हुँदै मेरो प्रेमको भावना खेपिरहेछन् भन्ने जान्दा कि म उनीहरूलाई पहिलो स्थानमा राख्छु।”

https://www.instagram.com/p/CLRnNq0APm4/?igshid=us7o6zq58m52

ads

ads