लाइप्जिगमाथि लिभरपुलको २-० ले जित

एजेन्सी – यूईएफए च्याम्पियन्स लिग अन्तर्गत अन्तिम १६ चरणको पहिलो लेगमा लिभरपुलले आरबी लाइप्जिगको घरेलु मैदानमा २-० को जित दर्ता गरेको छ ।

लाइप्जिगले डिफेन्समा गरेको गल्तिको फाइदा उठाउँदै मोहमद सलाह र साडियो मानेले गोल गरेपछि लिभरपुलले पहिलो लेगमा अग्रता बनाएको हो । कोरोना संक्रमणका कारण बुडापेस्टको मैदानमा भएको लिभरपुलको अवे खेलमा टोलीले प्रिमियर लिगमा बेहोरेको लगातार तीन हारको सिलसिलामाथि पनि पूर्णविराम लगाएको छ ।

खेलको ५३ औं मिनेटमा सलाहले लाइप्जिगका मार्सल साबिट्जरको ब्याक पासलाई नियन्त्रणमा लिँदै वन भर्सेस वनको स्थितिमा अग्रता दिलाएका थिए । त्यसको ५ मिनेटपछि नै लिभरपुलले मानेको गोलमा अग्रता दोब्बर पार्यो । कार्टिस जोन्सको लामो पासलाई डिफेन्डर नोर्डिक मुकिएलेले नियन्त्रणमा लिन खोज्दा लडेपछि मानेले बल अघि बढाउँदै वन भर्सेस वनकै स्थितिमा अग्रता दोब्बर पारे ।

त्यसअघि खेलको पाँचौ मिनेटमा नै लाइप्जिगका ड्यानी ओल्मोको हेडर पोस्टमा लागेर फर्कंदा लिभरपुल पछि पर्नबाट जोगिएको थियो । खेलको इन्ज्युरी समयमा कोरियाली ह्वाङ हि-चानको प्रहार बाहिरिंदा लाइप्जिगले खेलमा फर्कने अवसर पनि गुमाएको थियो ।

अब दुई टोलीले दोस्रो लेगको खेल एनफिल्डमा खेल्नेछन् । खेल १० मार्चमा हुनेछ ।

ads

ads