लिभरपुलको सानदार जित

एजेन्सी – पोर्चुगिज फरवार्ड डिएगो जोटाको दुई तथा इजिप्टका फरवार्ड मोहम्मद सलाहको एक गोलको मद्दतमा मर्सिसाइड क्लब लिभरपुलले इंग्लिस प्रिमियर लिगमा आर्सनलाई पराजित गरेको छ ।

शनिबार राति इमिरेट्स स्टेडियममा भएको खेलमा लिभरपुलले आर्सनलाई ३–० ले पराजित गरेको हो । सबै तीन गोल दोस्रो हाफमा सम्भव भएको थियो । घरेलु मैदानमा आर्सनलले लिभरपुललाई पहिलो हाफमा गोलरहित बराबरीमा रोकेपनि दोस्रो हाफमा रोक्न सकेन ।

६४औं मिनेटमा डिएगो जोटाले गोल गर्दै लिभरपुललाई १–० ले अघि बढाए । उनले ट्रेन्ट एलेक्सान्डर अर्नाेल्डको पासमा गोल गरेका थिए । ६८औं मिनेटमा मोहम्मद सलाहले गोल गर्दै लिभरपुलको अग्रता दोब्बर पारे । ८२औं मिनेटमा साडियो मानेको पासमा जोटालेले व्यक्तिगत दोस्रो तथा टोलीका लागि तेस्रो गोल गर्दै लिभरपुललाई ३–० को सहज जित दिलाए ।

यो जितसँगै लिभरपुल ३० खेलबाट ४९ अंक जोडेर पाँचौ स्थानमा उक्लिएको छ । पराजित आर्सनल ४२ अंक जोडेर नवौं स्थानमा रहेको छ ।

ads

ads